iPad için uygulama tavsiyesi

Güzelinden...

uygulama mı oyun mu?
oyun:
mc3
gta3
fruit ninja
sf 4 volt
tiny wings
uygulama: yüzle oynama boothları var kilo aldırma yaşlandırma falan onlarsın hepsi
viber
msn
facebook
garage band
  • metehan01  (18.12.11 23:52:31)
(bkz: flipboard)

  • tom riddle  (19.12.11 00:00:54)
aslında şöyle güzel bi zayıflama koçu falan tarzı uygulama varsa bomba olur :)
yediklerimizi yaptıklarımızı faln takip etsin hatta halısahalarımızı falan girelim?

  • okumayi sevmeyen okur  (19.12.11 00:05:27)
Tunein radio
Turkcell dergilik
Vread
Flexplayer
Puffin browser
Skype
Twitter
  • drip nick i zaten kullanilmakta  (19.12.11 00:38:43)
iturkezbiz diye bi uygulama var. detaylı anlatımları falan oluyo. ayrıca baya bir ülkeden top 10 uygulama listeleri falan da var. fırsat diye bir kısmı var ve çok sağlam oyunlar free olduğunda yayınlanıyo. bi dene derim.

  • oz otto  (19.12.11 00:52:57)
bu tür sorularınıza toptan cevap olması için: (bkz: ipad mag) 2 ayda bir yayınlanan iPad uygulama dergisidir kendisi. editörüyüm diye demiyorum bol bol uygulama vardır içinde (o kadar reklam da olsun).

bireysel tavsiyelerim:

Planetary
Six-Guns
Flipboard
StumbleUpon
Animoog
Garage Band
Tunein
  • deckard  (19.12.11 01:23:55)
music studio da guzel bir alternatif.

soundhound da sart.
  • old man in the bathtub  (19.12.11 01:52:09)
cut the robe ve finger cut

  • yazoyazo  (19.12.11 17:14:22)