Metallica konseri öncesi emanet?

Şimdi metallica konserine gidicez ama bilette içeri fotoğraf makinesi falan alınmayacak yazıyor.
Şimdi biz 2 makineyle içeri girmeye çalışsak kapıda bizden alıp düzgünce muhafaza edip çıkışta sağlam almamızı veya alabilmemizi sağlarlar mı? Yoksa biz dışarda emanet bırakacak bir yer falan mı bulalım? Dışarda bir yer bulun diyen nereye/nerelere güvenle bırakabileceğimizi de söylerlerse çok güzel olur.

muhtemelen sadece içindeki pilleri alırlar. genelde öyle yapıyorlar.

  • deckard  (20.07.08 21:18:23)
o zaman bakılamayacak bir yere 'yedek pil saklama metoduyla' makine kullanılabilir mi içeride? tabi sadece pilleri alacaklarına güvenirsek.

  • rpmcmurphy  (20.07.08 21:38:13)
Eğer öyle yapıyorlarsa pek birşey değişmez bizim için. Ama içerde kullanmayız, teee kale arkası bileti olduğu için sadece panorama çekerim ben eheh... Aklıma okadar uzak yer için de makine yasağı koymazlar heralde diye de geliyor ama belli olmaz.

  • inugard  (20.07.08 22:35:51)
o kadar insanı nasıl tek tek kontrol edicekler ayrıntısı ile ya.. bence yani sahsi fikrim diger konserlerde oldugu gibi yuzeysel bi arama yapacaklardır iyi saklarsanız girersiniz

  • merope  (21.07.08 08:14:32)
hakkaten nasıl kontrol edecekler, onu düşünemedim ben. Neyse artık kompak makineyi saklarız da koca Canon A-1'i neremizde saklayacaz...
Artık kapıya gittiğimizde görücez nolcak.

  • inugard  (21.07.08 18:54:01)