[]

paypal kredi kartı ekleme

şimdi ben bu dealextreme denen siteden bir iki zımbırtı alacağım, ama kredi kartım kırıldığı için yenisini istettim, ve bunun numarası değişik. eskisiyle de alışveriş yaptırmıyor doğal olarak.

şimdi ben bu yeni numarayı seçeneklerden ekleyeyim eklemesine de, tekrar o ilk üye olduğum zamanki gibi, ektstrenin gelmesini bekleyip kodu girdiğim çileli günlere geri mi döneceğim?


 
internet bankacılığı varsa kartın, açık provizyondan işleme bakıp hemen onaylatabilirsin


  • mambocan  (18.12.11 15:46:46) 
internet bankacılığı diye bir güzellik var. ya da atm'den hesap hareketlerine bakılabiliyor olması lazım orda bulursun.


  • cro magnon  (18.12.11 15:50:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.