[]

film

arkadaşlar;
filmde kadın otistik sanırım ve temizlik hastası insanlar etrafı kirlettiğinde deli oluyor sürekli temizlik yapıyor falan,sonra kızı oluyor tecavüz ediyorlar o kız büyüyor ve sanırım intihar edip ölüyor.sonra bu kadının yanına bi adam geliyor böyle beyaz saçlı falan.kadına yardım ediyor falan falan.böyle bi film izlediyseniz adınıda hatırlıyosanız bi yazsanız çok iyi olucak :) 
www.imdb.com

bayram tatilinde denk gelmiştim tv8 de. bir beş on dakika izledim sadece alan rickman var diye ancak aradığınız bu olabilir sanırım.
  • dwyn  (17.12.11 21:09:59) 
evet buydu çok teşekkürler:)


  • neda22  (18.12.11 13:40:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.