hangi kulaklık daha iyi ?

selam gençler, 2 tane kulaklık arasında kaldım. mor olanın rengine bayıldım açıkcası, onu almaya yakın gibiyim, ama kalite olarak kırmızı daha iyi gibi.ses kaliteleri hakkında bilgisi olanlar neler söyler? teşekkürler şimdiden yorumlar için.

moru alırdım ben kulağıda örtüyo güzelce.seste gelmez dışardan.

  • semson  (16.12.11 22:41:27)
kırmızı var bende ses cok boguk okdrda ıyı bı sesı yok acıkcası goldda 40 tl ona gore

  • cmr_sa  (16.12.11 22:48:11)
tip olarak mor güzel ama kırmızı da dj kulaklığa benziyor daha kullanışlıdır ancak philips ses ürünleri dünyanın en kalitesiz ürünleridir diyebilirim. satın aldığım kulaklığı hemen iade etmiştim hiç unutmam.

  • neira  (16.12.11 22:53:39)
Aynı 2 kulaklığı da kullandım. Kırmızı olanın aynısı kardeşimde var. Daha kaba duruyor sanki, daha büyük mora göre. Mor olanın siyahı var bende. Daha ufak ve daha rahat kulak için. Ses kalitesi olarak karşılaştıramıyorum, pek anlamam. Fakat mor olandan daha memnunum diyebilirim.

Bu arada 2 kulaklık da dışarıya ses veriyor. Dışarıdan ses almazlar pek ama dışarıdayken otobüste falan daha kısık şekilde dinlemek gerekiyor. Ben alıştım, kimse de uyarmadı henüz ses konusunda otobüste.
  • brainstorming  (16.12.11 23:04:47 ~ 23:05:45)
erkeksen moru alma ama kırmızı filipis de herkeste var be

  • metehan01  (17.12.11 00:21:48)