koltuk

bünye itibariyle hayvan bir insan olmamdan ve bu yaşıma gelmeme rağmen hala oturmayı öğrenemediğim her bulduğum sandalyeye hayvan gibi yayıldığımdan ötürü üç tane bilgisayar koltuğu kırdım şimdiye kadar. var mıdır bana göre bi bilgisayar koltuğu?

Soruna dahil olayım. Senede bir yeniliyoruz mübarek.

Genç duyuruculara not: Ayakları masaya uzatıp klavye kucakta bilgisayar kullanmaya alışmayın.
  • layer26  (16.12.11 02:40:20)
@layer26 ahah tam tarif ettiğin pozisyonda oturuyorum şu anda çok affedersin götümün bir kısmı normal insanların kol koyduğu kısmın üzerinde şu anda şlasdşjhalskjdhljkasd

bulun bize bi çare ağalar
  • cagdassalur  (16.12.11 02:43:45)
Ehuee o yan duruş bitiriyo koltukları işte bende de var. En rahatta öyle kullanabiliyorum. Velhasıl hep arkadan kırılırdı yani oturduğun yerle sırtını dayadığın yerin birleştiği yerden , ordan kırılmayanını buldum bu seferde hidroliğin plastiği kırıldı.

  • layer26  (16.12.11 02:53:55 ~ 02:54:28)
koltuklar dayansa da uzun vadede belinizin eline veriyorsunuz, işin kötüsü beli gidip koçtaş'tan yeniletemiyorsun.

  • roket adam  (16.12.11 03:11:16)