iphone

arkadaslar merhaba,
cok ani bir gelisme olmakla beraber tanidigim bir arkadasim tanidigi vasitasiyla getirtmis oldugu iphone'unu almak istiyorum. soyle bir inceledim cihaz sifir daha dogrusu 1 haftalik. kirma islemi yapilmis. sorun olma ihtimali yok guvenilir biri, taniyorum.

simdi sormak istedigim soru su kitapcigin uzerinde 1.3 yazdigini gordum sanirim bir onceki versiyon, fiyat olarak da harcamis oldugu miktari istiyor 700 ytl. ayrica en cok istedigim ozelliklerden biri olan gps'in var olup olmadigini bilmiyorum ama yer bulma ve harita gibi ozellikler vardi, gordum, gps olma ihtimali var midir? daha once arastirmis ve ya almis kullanmakta olan kisilerin tavsiyesine ihtiyacim var, yardimci olursaniz sevinirim. simdiden tesekkurler.

eski versiyonda gps yok. senin gördüğün sadece google maps'tir.

  • karapolisnas  (18.07.08 19:22:30)
sıfır kayıtlı ürünse fiyat gayet normal ne fazla ne inanılmaz ucuz ;) ki şu ara çok fazla yok piyasada nedense bir anda azaldılar

  • prodeq  (18.07.08 22:02:15)
Şu an Avrupa'da birinci nesil Iphone SIM kilitsiz sıfır garantili halde 300 Euro'ya satılıyor. Yani 700 TL normal bir rakam. İlk nesilde GPS yok. Iphone 3G'de var GPS.

  • crown  (18.07.08 22:51:55)
oncelikle yorumlar icin tesekkurler,
gercek bir gps yok uzerinde ve pil tuketimi ve garanti eksikliginden dolayi sanirim almayacagim aleti, gerci 16 gb sadece muzik dinlemek icin bile alinabilir ama bir kac yil icinde daha gelismisleri cikar zaten umarim.

  • isttrab  (19.07.08 14:14:39)