Kulaklık Önerisi

Kulakiçi kulaklık önerisi bekliyorum duyurucular. Deneyipte memnun kaldığınız ürünleri önerirseniz daha güzel olur. Fiyat olarak en fazla 100 lira verebilirim. Belki önemsiz ama metal müzik dinlediğimi de not düşeyim.

çok rahatlıkla ve gönül ferahlığıyla veriyorum bu cevabı SENNHEISER!!!

  • m4a1  (15.12.11 10:07:35)
SENNHEISER demiş arkadaş ki çok haklı...

  • animus  (15.12.11 10:14:56)
sennheiser ı kesinlikle tavsiye etmiyorum, 70 lira para verdim ve çok pişmanım.
güya kulak için ama dışardaki en ufak sesleri bule duyabiliyorum. volumu de çok düşük zaten.

  • neira  (15.12.11 10:20:15)
sennheiser mx371 :) kanatlandırır!
(git: www.elmasepeti.com)
(git: www.kulakligim.com
(git: www.cimri.com)
(git: www.sennheiser.com)
bakmayın fiyatı ucuz olduguna:)
  • vadrigar  (15.12.11 10:23:07)
sennheiser, bilmeyenler veya uğraşmak istemeyenler içindir. 100tl civarına brainwavz m2 var. eğer istanbuldaysanız buluşalım deneyin görün. mp4nation.com sitesinden palpal yoluyla sipariş edebilirsiniz.

Ayrıca şöyle de birşey var: www.eksiduyuru.com
  • jesterdvine  (15.12.11 10:25:13)
kim ne derse desin klasik sony yıllardır kullanıyorum hala kulaklık alacagım zaman gidip ondan alırım.

  • exodia  (15.12.11 10:42:47)
brainwavz'a bulasmanizi tavsiye etmem. benim dilim yandi acikcasi. bir sennheiser alin, rahat edin.

  • old man in the bathtub  (15.12.11 11:24:18)
@oldman: senin aldığın kulaklıkta arıza çıkması bütün brainwavz ürünlerinin mi durumunu gösterir?

Kişi belli ki bilgili değil bu konuda, dünki duyura oldugu gibi bugünkünde de doğru yolu göstermeye çalışıyoruz şurada. Neden sennheiser alıp hem kazıklansın hem de çok daha iyilerinden kalsın ki?
  • jesterdvine  (15.12.11 11:36:56)
al bir sennheiser ol birinci:)
bu arada jester kafamı çelme benim brainwavz ile. resmen kışkırtıosun beni:)

  • vadrigar  (15.12.11 12:43:59)
son 2 yıldır sennheiser cx300II kullanıyorum hala taş gibi. ses izolasyonu , ses kalitesi mükemmel. hayatım boyunca kullandığım en harika kulaklık diyebilirm . benim zamanımda fiyatı 169 tl idi şimdi 129 a falan düşmüş. pişman olmazsın

  • elmyra  (15.12.11 12:48:11)
@vadrigar: sen gel hele şöyle, eğer istanbuldaysan senin kulaklık vs brainwavz m2 yapalım gör. O zaman çelin yada çelinme. Bu teklif diğer ep640 veya cx300 II'ci arkadaşlar için de geçerli :)

PS: Donanımhaber'de kulaklık ve mp3 player buluşmaları yapılır. Sahi, neden burada yapmıyoruz ki?!
  • jesterdvine  (15.12.11 16:43:41)
ben de uzun bir arastirmadan yerli yabanci forumlardan sonra brainwavz m2 almaya karar verdim. sennheiserin tek avantaji türkiyede bir sorunla karsilasildiginda muhatap bulabilmek. mp4nationdan aliyorum kulakligi bir sorun olsa göndermeye üsenirim büyük ihtimal.

  • apathetic  (04.01.12 01:45:39)
sennheiser mx470 tek geçerim!!

  • bilmemkacincinick  (04.01.12 01:53:52)
forum.donanimhaber.com su adreste kulakliklarin head-fi.org adresinden karsilastirmalari var. fiyat/performans olarak degerlendirmek isteyene

  • apathetic  (04.01.12 02:36:06)