nfs underground 2 nasıl oynanır?

career bölümünde ışıklara gidiyorum garajlara gidiyorum ama bu kadar. mesaj geliyo sms geliyo onlara nasıl bakabiliyorum.
birde career de amaç ne? yollarda geziyoruzda yarışlara nasıl katılıyoruz? nerelere gidiyoruz?

tab a basarak mesajlara bakabilrsin.seni bi yerlere çağırması lazım , oyle hatırlıyorum.hatta yukarda aptal bi yonlendirme oku çıkıyordu gps sisteminin.bir de rakip arabanın arkasından gidersen köşede bi yerde uyarı çıkıyo.adam 'kapışalım mı ?' diyo kısacası , enter a basarak yarışa başlıyorsun.oyle de yarışabilirsin ama career de ilerlemene katkısı olmuyor ve pek zevkli değil.

  • dunyanin en gereksiz adami  (17.07.08 18:28:20)
m ye bas hocam yarışlardan birine gps çek yanına git üstüne sür enter'a bas

  • yuto  (17.07.08 22:21:49)
oyunda dikkat etmen gereken kilit nokta career bölümünde paraları fazla saçmaman çünkü oyun ilerledikçe bazı yarışların açılması için sizden belli bir yıldız seviyesi isteyecektir o yüzden çirkinde olsa modifiye yaparken en fazla puan getiren parçaları tak yoksa birçok kişinin başına gelen sanada olur oyunun sonuna gelmeden yarışlar biter ben 2 kere 3. seviyede takıldığımı hatırlıyorum eğer dersen yok ben arabamı çirkin tutamam sonuçta kızlarla dergilerede çıkacaksın en iyi yöntem bir adet para trainer ıdır

  • tynerci  (18.07.08 07:02:32)