Tırnak uzatma

Kadınlara sorum. Tırnak uzatmanın amacı nedir? Güzel göründüğünü mü düşünüyorsunuz? Olay nedir? Bi anlatın lütfen çok merak ediyorum. Bir erkek olarak bana çok itici geliyor koca koca tırnaklar görmek. İğrenç tek kelimeyle.

edit :linkleri sildim

Sahibi bizzat arkadaşım , bana da inanılmaz itici geliyor ama kızlar kendi arasında ölüp bitiyorlar anlamış değilim.
  • cagkan  (12.12.11 01:29:13 ~ 13.12.11 01:54:18)
kadınım.
o koca koca tırnaklardan ben de nefret ediyorum. orta uzunlukta, french yapılmış olmalı bence veya koyu renk DÜZ oje.

  • somethinginthewayshemoves  (12.12.11 01:36:03 ~ 01:36:22)
belki de erkeklerin ne düşündüğü önemsenmiyordur bu konuda bunu düşünmemiş olamazsın heralde? neyse bakımsız ve@ cagkan ın ekledıgı gorseller gibi garip bi bakımdan bahsetmiyorum yeterli özen gözterilmiş ve temizse üstelik bulasık falan yıkayıp kırılmıyorsa gayet güzel işte.

  • dyg*dyg  (12.12.11 01:37:21)
başkasının fikrini önemsemediği için yapıyorlar bir cevap değil. ne hissederek böyle bir şey yapma ihtiyacı duyuyorlar onu merak ediyorum ben. sadece güzel göründüğünü düşündükleri için mi? daha mı kadınsı hissetiriyor? vs...

  • trinitrotoluen  (12.12.11 01:44:43)
uzun tırnaktan bir bayan olarak bende hiç hazetmiyorum... ama öle dibinden kesilmiş erkek elinden ayırt edilmeyen bakımsız ellerden de hiç haz etmiyorum bayan eli bakımlı olmalı oje kullanan bayanlar için de çok az bir uzunlukta her daim manikürlü ve temiz olmalı

  • HNDS  (12.12.11 01:54:13)
dibinden kesilmiş tırnak bakımsız bir ele mi işarettir? :S
saçma geldi açıkçası.

  • trinitrotoluen  (12.12.11 02:01:40 ~ 02:02:45)
hayır ama bana her zaman yenmiş izlenimi verir bir bayanın eli zarif olmalı uzun tırnak ya da dibinden kesilmiş tırnak bana göre zarif değildir

  • HNDS  (12.12.11 02:05:47)
"tırnagımın uzun halini daha cok seviyorum" bunu düşünüyorlar ayrıca tırnakları uzun haliyle ellerine daha yakısır buluyorlar. tırnaklarıyla ugrasmayı sevıyordur. vardır böyleleri uzatıp aralarını hergun gunde 2 kez kulak pamugu bılmem ne suyuyla temızleyen yani iş cıkarmak istiyordur kendine. bunlar gayet cevap niteliğinde olup iğrencliği sahsı kanaatin"iz".

  • dyg*dyg  (12.12.11 02:11:24)
etrafımdakilerin çoğu parmakları kısa olduğundan tercih ediyor uzun tırnağı, güzel gözüksün falan diye ki hiç de öyle olmuyor o ayrı mesele.

  • iste o kavunici balik  (12.12.11 02:13:41)
@dyg Tamam tırnaklarınız uzun diye niye bana atarlanıyorsunuz onu anlamadım:/ Ayrıca evet şahsi kanaat"im". Hem benim gibi düşünenler de varmış gördüğünüz gibi.

  • trinitrotoluen  (12.12.11 02:14:00 ~ 02:16:04)
atar yok herkes sakin sordun cevapladık ben nasıl erkeklerin böyle bellerine kadar saç uzatmalarını anlamayıp manasız buluyorsam sende öylesin zaten karşı cinsiz anlaşmamız zor:)

  • HNDS  (12.12.11 02:16:28)
tırnagım uzun demedım benım ıcın sahsı bır mesele degıl bu, sadece tırnakları uzun olup yakısanlar var sen ıgrenc dedın madem o kadar abarttın yani ben de ıgrenc olmadıgını gayet ınsanı gerekcelerın oldugunu söylüyorum. ayrıca senın gıbı dusunenler de varmıs bunun farkındayım onlara burdaan seslen de cıkarsınlar tırnaklarını dişlerinin arasından :)

  • dyg*dyg  (12.12.11 02:19:17)
cagkanın gönderdiği görseller korkunç hatta daha korkunçları da var ama gece gece gerek yok ehehe neyse evet kısacası bakımlı,temiz ve normal uzunlukta ki tırnağa sahip eller harikulade bence. Kadında kısa tırnak benim için doğrudan soğuma sebebidir hatta.

  • skywalkeremre  (12.12.11 02:21:05)
caiz değildür :)

  • commander64  (12.12.11 09:11:03)
ben uzatmıyorum, huylanıyorum. fazla uzun olup da ojesiz olanları ayrıca midemi bulandırıyor.

  • african rain  (12.12.11 13:21:26)
bir arkadas da aynı cevabı vermiş. genelde parmakları kısa olan kadınlar uzatıyor tırnaklarını daha uzun gözükmesi için ellerinin. onun dışında da sevip uzatanlar da var. daha estetik duruyor diye düşünüyor çoğu kadın.
ben tırnaklarımı kısa kullanıyorum devamlı manikür yaptığımdan tırnaklarımın yapısı zaten uzun gözüküyor uzatmaya gerek duymuyorum.

  • saphire333  (12.12.11 17:47:06)
Seksi hissediyorlar.

  • Saat1  (12.12.11 19:26:08)