[]

Amerikadan iphone 4s acil

aldırıcam bi arkadaşa yalnız son 2 günü yardım edin
nerden almalı
alırken nelere dikkat etmeli
lüten acill cevap bekliyor

 
applestore dan almalı. Ve unlocked - simfree olmasına dikkat etmeli başka bir şey yok bunlar dışında.


  • skywalkeremre  (11.12.11 21:14:59) 
apple store dan almalı sim free ve kontratsız mi diye sormalı o kadar.


  • rentts  (11.12.11 21:15:39) 
direk girip alabilirmi bazı yerlerde sipariş falan gerekiyor diye duydum
bir de türkiye de dire açıp kullanabiliyor muyum yoksa bi el atmak lazım mı

  • sedolima  (11.12.11 21:17:44) 
stokta varsa alabilir arkadaşım gittiğinde bi apple store da bulamamıştı başka bi tanesine gtmek zorunda kalmıştı. gitmeden arayıp sorsun garanti stok diye bişi yok.


  • rentts  (11.12.11 21:22:11) 
teşekkür ettim


  • sedolima  (11.12.11 21:27:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.