Fox TV görüntü hakkında

fox tv de bi dizi var şu anda.sanki ekran yuvarlak gibi.televizyon köşelerinden kırpılmış gibi.
merak ettiğim bizim tv ye bağlı bir şey mi yoksa sizinkiler de de mi var?
bi zap yapın da bakın hele.

tam yuvarlak gibi değil de benim dandik tv'de de bi saçma görünüyor kanal. diğer kanallar öyle değil ama normal.

  • yasakani  (11.12.11 21:06:44)
vignette yapmışlar goo.gl

  • ben smyrna  (11.12.11 21:07:42)
www.fox.com.tr buradan baktım burada sorun yoktur herhalde.

  • ben smyrna  (11.12.11 21:08:19)
tamam vignette :) yapmışlar da amaçları ney acep.
fotograflar da objeyi ön plana cıkarmak için yapılır denmiş bi yerde ama bir dizi de niye kullanılır ki bu.

ayrıca bizim tv de daha da siyah sitedekinden.
  • Skey295  (11.12.11 21:12:27)
vignettein seviyesi tamamen yapanın elinde. değişik bir hava katmak istemişlerdir de bi yığın insan tv bozuldu diye heyecanlanmıştır eminim :)

  • ben smyrna  (13.12.11 15:26:16)