10 aralık real barca maçı

xavi'nin attığı gol öncesinde ofsayt yok mu? yoksa neden yok. 36. saniyede başlıyo pozisyon.

link:www.ntvspor.net

Ofsayt yok çünkü Xavi topa vurduğu anda ofsayt pozisyonunda ki oyuncu aktif değil. Yani topa doğru bir hamlesi yok.

  • skywalkeremre  (11.12.11 05:57:14)
öncesindeki pozisyonda iniesta sachnez paslasıyo ve top geriye doğru gidiyo madridli oyuncu müdahale etmese arkadaki barcalıya gitcek o adamdan bahsetiyorum. o paslasmada madrıdlıye mi carpıyo???

  • gorgusuz  (11.12.11 06:01:42 ~ 06:02:51)
Golü zaten marcelo kendi kalesine atıyor top ona çarpıp yön değiştiriyor. Değiştirmese bile arkada ki barcelona topa hareketlenmediği sürece ofsayt olmazdı.

  • skywalkeremre  (11.12.11 06:13:17)
zaten önceki pozisyonda madridli oyuncu müdahale ettiği için ofsayt değil. sanchez topu ofsayttaki fabregas'a atmak istiyor ama top fabregas'a gelmeden real'li topçu uzaklaştırıyor. yani ofsayt değil.

  • zgrydn  (11.12.11 09:26:58)
çok net ofsayt, aktif bir şekilde topa hareketleniyor. topa hareketlendiği için madridli futbolcu topu kesmeye çalışıyor, bu onun aktif olmadığını göstermez.

ama o gol olsa da olmasa da barcelona madridi yenerdi, yendi de. benzema, lass, dimaria, khedira gibi fukaralarla barcelonaya rakip olunamaz.
  • tchuck  (11.12.11 10:45:08)