oje rengi seçmek!

buğday tenliyim.hangi renk şık durur bilemedim ne yapsam ne etsem?

bence kullanma. daha güzel oluyor emin ol. şahsi fikrim.

  • nemo problemo  (09.12.11 22:13:24)
ben esmerim gerçi ama
tamamen siyah yahut lacivert giyindiysem kırmızı -kıpkırmızı
bu yazın moda rengi olan yeşilleri mavileri ben süremedim ama çok yakıştırdım hatunlara yapılabilir
almayı düşündüğüm renk ise pastelin somon-açık yavru ağzı bi tonu var çok tatlı bence
  • niye ama  (09.12.11 22:23:31)
mor her renge gidiyor bir dene

  • enedwaith  (09.12.11 22:23:38)
@neo olur mu! tabi ki ten rengi önemli.mesela beyaz tenli ellere açık-koyu her ton bir enerji katıyor. koyu tenlilerde açık renk ojeleri çok rahat kullanıyolar.benim şöyle hah bu! dedirticek cinsten bir renk önerisine ihtiyacım var.

  • çılgındünya  (09.12.11 22:24:29)
@çılgındünya bu bilgiyle bir yaşıma daha girdim .o zaman sana pembe mor kırmızı gibi iddialı renkler diyorum .

  • neo  (09.12.11 22:33:09)
bir erkek gözüyle şu french denen zımbırtıyı öneririm ben.

  • lunedor  (09.12.11 22:50:33)
flormar'ın morsiyah bir ojesi var. biraz goth duruyor ama şahane bence. bir kaç haftadır hep bunu sürüyorum. bir de mat renkler seç, parlak/sedefli ojeler bugday tende sırıtıyor (bence).

  • zkurmus  (10.12.11 11:14:43)