bir şey yapmalı ama ne ?

www.eksisozluk.com

burdaki başlığı ben açmıştım ilk başlardaki amaçlarını desteklediğim için. ancak durum değişti, ugg giyip iphone kullanan kişiler tarafından okulumuzda sermaye istemiyoruz durumuna döndü.

ancak şu anda desteklemiyorum durumu ve de bir şey yapmak istiyorum. ilk başta aklıma starbucks logosu koymak geldi mesaja ama pek etkili değil sanki.

sizce ne yapabilirim ? ne yapmalıyım?

not: başından beri olayın içindeyim neler döndüğünü biliyorum. "yok onlar öyle demeye çalışmıyorlar" filan demeyiniz :)

not2: benim desteklediğim şey starbucks'ın oradan kaldırılması. zira okulda yemek yenecek yer kalmadı. ancak onlar starbucks kaldırılsın, sermaye okula girmesin diyorlar. umarım aradaki farkı anlayabilmişsinizdir.

E tamam, mesaja edit düş, başta böyle olacağını düşünüyordum ama tam tersi oldu diye detaylı açıkla bence.

  • roket adam  (09.12.11 17:31:36)
editle entryi.

bir de madem olayın içindesin, geceleri biraz daha sessiz olsanız ya, yukarıda çok rahatsız oluyoruz biz.
  • klassno  (09.12.11 17:39:10)
editleyip buraya starbuck tarafından reklam verildi gibi bir şey demek daha güzel olmaz mı ? daha çok onları sinir edecek bir şey istiyorum yani. bu konuda fikirlerinizi şey yapmıştım :)

@klassno: ben durmuyorum orda, bir kere gittim sadece.
  • fakyoras  (09.12.11 17:45:19)
sen de ne dengesizmişsin bilader. bi starbucks karşıtı eylemi destekliyosun bi starbucks reklamı yapıyosun.

  • cro magnon  (09.12.11 17:59:59)