[]

hugo cocuk filmi mi?

hocam scorsese adini duyunca amanin! cektigim bu film cocuk filmi midir acep?




 
Ben de ilk gördüğüm öyle düşündüm, hani uyarlama havasından biri daha mı diye. Filmi daha izlemedim ama dediğin gibi değil duruyor imdb bakınca.

Hem neden çocuk filmi olsun, tek hügo o bizim şapşal hügo muydu? Bizim mahallede bi Victor var, onun da soyadı Hugo. Allah seni inandırsın, yüz yıllık adam!
  • jesterdvine  (09.12.11 07:52:20) 
www.sabah.com.tr

adami seversin sevmezsin bilemem ama iyi bir film zevki vardir.

e tabi ki kime göre neye gore
  • keseci  (09.12.11 07:58:45) 
Çocuk filmi diyemem ama çocukların da izleyebileceği bi film, ama sıkılır çoğu çocuk sanıyorum.


  • mabl  (09.12.11 09:33:50) 
çocuklar teknik olarak izleyebilir, ama pratikte pek sanmıyorum. Ama güzel filmdir, kaçırmayın.


  • arnatuile  (09.12.11 10:15:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.