Yavşak Tekelcinin maceraları

Selamlar , başlık için kusura bakmayın. Mahallemde bir tekelci var , birkaç kere uyarmama rağmen tekel ürünleri ve kuruyemiş vs. gibi şeylere fiyat yazmıyor. Tahminimce özellikle geç saatte gelen sarhoşlara falan başka tarifeden çakmak için yapıyor. Ama gündüz gece hiçbir zaman fiyat etiketi olmuyor bu ürünlerde diğerlerine dikkat edemedim. Şimdi bu adamı nereye şikayet etmeli belediyeye mi maliyeye mi duyuru sakinleri?

tüketici hakları derneği

  • blackmail  (08.12.11 23:59:24)
Türkiye'de bişey olmaz ona sen bi düşman kazandığınla kalırsın mahallende gece gündüz evini gözetleyen gizli olsa da o ne uyapar eder bulur kim şikayet etmiş boşver o biraz daha demlensin başka bi demlenmiş icabına bakar onun bi ara

  • cultureent  (09.12.11 00:03:42)
biri çıkıp intihar edecem dese istanbuldaysan git kendini boğaz köprüsünden at diyecek halimiz yok gerçekler var Türkiye'de kimse sırf fiyat yok diye hiçbir esnafa ceza kesmez ne zabıta ne maliye ne de başkası o sadece kemal sunal filminde oldu gerçekte de bi yetkisi olsa yapardı belki boşa vakit kaybı ama eğlence olsun diye yapmak isterse o başka benimki sadece bi eylem amaç sonuç değerlendirmesiydi eylem sonucu her halukarda değişiklik yaratmayacaksa eylem amaca ulaştırmayacak eylem gereksizdir. sadece bir mantık yürütmesi önemsiz

  • cultureent  (09.12.11 00:30:17 ~ 00:32:50)
Eylemsiz kala kala bu hale geldik zaten..adam birkac parmak kalorisi harcamis buraya yazmis ; buna, aman agam dokunma pasam sen yanarsin diyene kadar bir yol gostermeli, faydasiz olsada bisey yapmali,,bisey yapmali :))))) zabitayi ara gulum sen bakma ak zihniyete :)

  • bluewhale  (09.12.11 01:42:36)
eylem parça parça sonuç alınamayan parmak kalorisi harcamaksa eylem sırf dostlar alışverişte görsün hesabı bir hareketse karşı değilim ama faydasızlığını belirtmeden de geçemem elimde değil ama eğer ille de bir kalori yakacaksam illede bir eylem yapacaksam sırf laf olsun diye değil sırf başkalarına ak - kara diye laf atmak için değil gerçekten ses getirecek bir demokratik hak olan bir eylem yapmak isterim üstelik böyle tam da eylem arkadaşları bulduktan sonra? buldum mu acaba? yoksa bu söylenenler sadece lafta mıydı hep susmama tarftarı olan arkadaşlar var mısınız daha çok ses getirecek daha kapsamlı bir demokratik yasal eyleme hakkımız olan bir eyleme?

  • cultureent  (09.12.11 02:18:11)
iyi de etiket yazma zorunluluğu mu var sanki. bu konuyu araştırın öncelikle.

  • ground  (09.12.11 08:29:44)
Etiket yazma zorunluluğu var üsdatlar

www.alomaliye.com

şimdi gidip o esnaf kardeşimizi bi güzel şikayet edesim geldi iyi mi?

Maliye olsun Maliye ) Maliye iyidir
  • cultureent  (09.12.11 09:01:01 ~ 09:04:36)