kazıkçı türk telekom...

öncelikle merhaba,

sinirli bir başlık oldu çünkü türk telekom (ya da ttnet her neyse) standart paket (4 tl lik) tivibu paketimi ocakta otomatik olarak 8 tl yapacakmış. yanlış tahmin etmiyorsam standart paket kullanan herkese bu mesaj gitti. şimdi ben arayacağım mesela standart pakette kalmak istiyorum diyeceğim, kalırsa ne ala, olmazsa canı cehenneme... benim esas sinirlendiğim nokta durup dururken otomatik yükseltmeleri. şimdi bilen var bilmeyen var. ben, seni biliyor olabiliriz ama bilmeyen bir sürü insan var kesin... niye böyle yapıyor bu iğrenç, lanetolası kurum? artık özelleştirildi falan ama başında hep gerizekalı, milleti kazıklamak, vadettiği hizmetin onda birini gerçekleştirerek insanların paralarını son kuruşuna kadar sömürmek isteyen, dünyanın en nefret edilesi yöneticiler var galiba...

telekom daha iyi hizmet sunsun diye mi özelleşti sanıyorsunuz?

hahahaha :D
  • turkay  (08.12.11 08:02:12)