paris beauvasi havaalanı

ryanair uçuşlarını buradan yapıyormuş. paris şehir merkezine uzak mıdır? ulaşım kolay ve ucuz mudur? ucuz diye uçak bileti alıp, havaalanına gitmek için dünyanın parasını vermek gibi bi eşeklik yapmayalım.
not: azcık acil.

paris'e 1 saat uzaklikta, ryanair ucaklari oraya indigi icin, ucak inis saatlerinde paris'e otobusler kalkiyor 14 euro bileti, donerken de oradan donecekseniz paris'ten son otobus aksam 8de kalkiyor, ucaginiz gec olsa bile erken gitmelisniz, oraya taksi 150 euro tutuyor dikkat!

  • zoch  (07.12.11 21:28:00)
parise 1 saat mesafede port maillot'tan 15 euro ya servisler var. servisler ryan air lerin saatine göre kalkıyor. port maillot'tan beauvasi arası 15 euro çok aşırı bir fiyat değil.
www.aeroportbeauvais.com

  • rentts  (07.12.11 21:37:57)
bi ara uçak sabah 8'deydi. havaalanına giden otobüs de sabah 5 gibi kalkacağı için gece 2ye kadar şanzelize'de dolanıp yürüyerek otobüs durağına gitmiştik. allahtan 15-20 tane türk de oralarda kamp kurmuş otobüsü bekliyolardı da birbirimize kenetlendik, sıkılmadık...

  • brkylmz  (07.12.11 22:07:01)