vefa bozacısı

bir şekilde bugüne kadar hiç boza içemedim. ilk tadımı yerinde yani vefa bozacısında yapmak istiyorum. nasıl gidilir yardımcı olabilecek var mı?

eminönünden unkapanı tarafına giden otobüslerden birine bin. imç'nin orada in. fatih reşat nuri sahnesi var. o sokak içindeydi yanlış hatırlamıyorsam.

  • sutlu nescafe  (07.12.11 19:22:11)
beyazıt'a ulaş bir şekilde sonrası kime sorsan söyler

  • jonathan livingstone  (07.12.11 19:44:59)
emınonunden tramvaya gir beyazıtta in yukarı dogru yuru soylerler zaten ıstanbul unıversıtesının oralarda

  • cmr_sa  (07.12.11 20:39:01)
eminönünden unkapanı tarafına giden otobüslerden birine bin. SGK binasının önünde(kemerlerden hemen önceki durak) in. karşı çaprazında fatih reşat nuri sahnesi var, onun ara sokağından 100-200 metre kadar içeri yürü, soldaki ara sokaklardan birinde 10-20 metre kadar içerde. vefa bozacısının hemen karşısındaki büfeden biraz leblebi almayı unutma, afiyet olsun

  • yemrem  (08.12.11 10:07:58)