[]

gezmeyi sevenler, batumu bilenler

haftasonu için batuma 2 günlük bi gezi yapıcaz. couchsurfingden gönderdiğim taleplere hala cevap yok, zaten topu topu 5 kişi var.
şehir merkezinde güzel, güvenli ve en önemlisi ucuz motel, otel, hostel bilen var mı?

bi de napalım biz bu şehirde? nerelere gidelim, nerede ne yiyip içelim? casinoları, gece hayatı meşhurmuş diyolar. tavsiye edeceğiniz bi yer var mı?

hadi bakalım ekşi rehberleri, gezdirin bizi.

 
biz çok güvenli bulmadık, ki güvenlik konusunda hassasiyet/takıntı sahibi diyiliz. sadece bir gece kaldık, kaldığımız yerin adını anımsamıyorum, plansız gidip bulmuştuk. evlerinde oda kiralayanlar da vardı.

akşam da açıkhava bir yere gitmiştik, fiyatlar normaldi.
  • tedirginlik hucresi  (08.12.11 01:37:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.