sene 2002 ilhan mansizin senegale attigi gol

o ani anlatir misiniz lütfen, nerdeydiniz, ne yapiyordunuz ?

tesekkür ederim. hepinize iyi bir gün gecirmenizi diliyorum.

bolu'da bir piknik alanında mangal yapıp 74 model reno 12'nin radyosundan maçı dinliyordum

  • 1917  (07.12.11 11:34:02)
maç izliyodum

  • ataman  (07.12.11 11:34:04)
mersin'de tüm gün sürecek balık avına sırf maçı izlemek için ara verip karaya çıkmıştık. rastgele kahve bozması bir yerde, tanımadığımız insanlarla beraber izleyip deli gibi sevinmiştik o gole. bir daha da öyle bir coşku yaşayamadık. :/

  • hikaye mesture  (07.12.11 11:40:35)
Atatürk öğrenci yurdunda 100 lerce öğrenci o büyük kantinde ile bizim grup ön taraflardaydı.

  • Abraxass  (07.12.11 11:44:39)
babam ve diğer akrabalar ile birlikte dedemin bahçesinin bazı yerlerine beton yapıyorduk.öğle yemeğini yerken işten kaytardık hep birlikte. tabi anadolu insanı iş varken maç mı izlenirmiş diye kaldırdı babam sofradan tabi uzatmaları izleyemedik ama ufaklıklara kimse söz geçiremedi.gol çığlıkları geldi veletlerden sonra tüm o iş seven akrabalar koşa koşa televizyonun başına toplandık. sonra hep beraber lay lay lay lal lalal lalalal diye devam etti gitti

  • arafa  (07.12.11 11:56:13 ~ 11:57:36)
ankaradaydım,
arkadaşın düğününde

  • seyduna6687  (07.12.11 12:02:59)
evde maçı izliyodum

  • yarey  (07.12.11 12:24:55)
harika bir soru:)
liseli aklimla tanik oldugum goldur o gunlerde futbolla yatip futbolla kalkiyorduk..enistemin arkadasinin mersinde ki yazliginda flamingolardan bi tanesiydi hatirlamiyorum neyse gole gelelim.. turk futbol tarhinin bir milli macta en tempolu en baskili oynadigi nefesleri kesen 90 dakikadan sonra trn nin efsane spikeri tarafindan -ilan ilan ilannn ve gooool deyisiyle hic tanimadigim adama sarildigimi hatirliyorum :) o maci adsl ilk baglattigimda aramistim full olarak ama bulamamistim oyle bir macti ve goldu :)

  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (07.12.11 12:28:38)
  • keseci  (07.12.11 12:35:06)
nagai stadındaydım.bir gun once dogum gunumu agır kutlamayla geçirdiğim için hala sarhoştum.maçtan sonra bir yerde fena acılı deniz corbası takıp otele gidip bayılmıştım.

  • duptıs  (07.12.11 13:20:52)
Mac izliyodum agzim acik sekilde.

  • trajikomix  (07.12.11 13:20:56)
arkadaşın bahçesinde garajlarının altındaydık. Garajın altı açıklıktı, tv yi dışarı çıkarmış oraya atılı eski kanepeler üzerinde yayılmış izliyorduk. Tavan alçaktı, gol olunca heyecanla fırlayınca elimi tavana çarpmıştım. 4-5 kişi izliyorduk.

  • anarsi yureklerde  (07.12.11 14:07:40)
mersin de sıcak bir yaz gününde tüm aile bir odaya doluşmuş maçı izliyoduk. o ana ait hatırladığım enterasan şeyler ise ; babamın ilk defa bir gole bu kadar çok sevinmesini görmem (normalde futbolla arası hiç yoktur) ve babaannemin yerinden zıplamasıydı ;)

  • isiklardan donmeyen adam  (07.12.11 14:42:31 ~ 14:43:23)
sabahın köründe kalkmıştım ve maçı izliyordum hüngür hüngür; ne günlerdi :)

  • redeath  (07.12.11 15:30:32)
hic unutmam tam o sirada kek cirpiyodum, gollll sesini duyunca cirpicidaki kek harcini etrafa sacmistim aniden

  • napoli  (07.12.11 17:40:31)