bi kızdan üzmeden ayrılmak

üzmeden nasıl yapılır bu olay ? en iyi bahane nedir ?

üzmeden ayrılmak diye bişey yok, eğer bi ilişkinin gitmeyeceğine iki taraf ortak karar vermiş olsa bile terk edilen taraf üzülür

  • freebird5406_2  (07.12.11 00:28:19)
kızdan kıza değişir... bence en iyi yol, ben seni haketmiyorum, yanında kendimi aşağılık hissediyorum, vs. gibilerinden kendini aşağılamandır(çok gururlu bi insan değilsen yapabilirsin bunu:) )

  • megalomaniac  (07.12.11 00:30:21)
bir bahane uydurma kız ona kafayı takar düzeltmeye çalışır falan. uyuşmuyoruz de yeter. hem üzmeden ayrılmak diye birşey yok seviyosa öyle ya da böyle üzülecek ama sonra geçecek.

  • mlky lvn  (07.12.11 00:31:43)
benden daha iyilerine layıksın
sorun sende değil bende
( şaka tabi )

en iyisi doğruyu söyle..
  • toshiro  (07.12.11 00:33:26 ~ 01:26:37)
sorunun kımde oldugu konusuna hıc gırme ıstersen dırekt cırkeflesenlerı gordum:) sevıyorsa eger bıraz da hassas bı bunyeye sahıpse uzulur fazlasıyla ama ısın aslını anlatman en dogrusu. bahane uydurma mlky lvn haklı duzeltmeye calısır falan ıyıce cıkamazsın işin içinden.

  • dyg*dyg  (07.12.11 00:40:56)
Seinfeld Sezon 9 bölüm 14: The Strongbox.

  • franz kafka  (07.12.11 00:41:03)
yok bunun bir yolu, maalesef.

  • glosoli  (07.12.11 00:42:26)
franz kafka +1 o bölüm on numaradır, menage a trois

  • toshiro  (07.12.11 00:45:08)
aslında "gay" oldugunu söyle...

  • bisanthe  (07.12.11 00:46:49)
hacı üzmeden ayrılma diye bişiy olmuyo be. Terkedince daha beter koyuyor terkedilen tarafa. Aşkını daha bir harlıyor terkedilme acısı üzerine biniyor.

Şimdi onu bir hata yapmaya zorlayıp, yaptığı hatadan dolayı ayrılırsan suçlu kendisini görücek ve sürekli barışmaya vs çalışacak.
En iyisi bitti diyip uzatmamak.
  • alkolik imam  (07.12.11 00:50:16)
Üzmeden değil de kırmadan ayrılabilirsiniz, sebeplerinizi dolandırmadan, yalansız bir şekilde anlatarak.

  • iste o kavunici balik  (07.12.11 00:52:59)
ben seni haketmiyorum falan sakın deme.

  • chainreaction  (07.12.11 00:57:55)
üzülmeden olmaz bu. kendine ve karşındakine önce dürüst sonra saygılı olmak, göstereceği aşırı tepkilere de hoşgörülü davranmak gerekir.

  • franz kafka  (07.12.11 01:06:02)