Yabancı chat arkadaşı ile neler hakkında konuşulabilir ?

Merhabalar.arkadaşlar benim yaklaşık 1 aydan beri konuştuğum bir arkadaşım var kendisi brezilyalı(kız).herneyse ilk 3 hafta filan birbirimizi pek tanımadığımızdan muhabbet baymıyodu konuşabiliyoduk ama şu an birbirimiz hakkında çoğu şeyi biliyoruz ve muhabbet günün nasıl geçtiği kısmından sonra takılıyor ya o sıkılıp çıkıyo ya ben şimdi ben konuşmayı nasıl daha eğlenceli bi hale getirebilirim ki ne o sıkılsın ne de ben(not: amacım sadece ingilizce geliştirmek.kızlarla pek muhabbet edemiyorum biraz çekingenim bir şey sorarım da yanlış anlar diye çekiniyorum açıkçası(erkeğim) )

şimdi tavsiyelerinizi alıyım.yardımlarınız için de çok teşekkürler

webcam açın birbirinize muhabbeti uzattığını çoğunlukla gördüm.

  • hıkmıkzık  (07.12.11 00:14:12)
ya öyle bişey teklif edicem de o sitede Türklere abaza gözüyle bakıyolar birazcık hakkımda yanlış bişey düşünür diye yapamadım :/

  • orixim  (07.12.11 00:17:41)
1 aydan beri internet sitesinden mi konuşuyorsunuz ohoo ne oldu burası kasıyor msne geçelim ayaklarına.

  • hıkmıkzık  (07.12.11 00:32:49)
msn mi:)?facebooktan ekledim lakin msn kullanmıyorum ben onunda yok galiba webcam şart mı acaba muhabbeti koyulaştırmak için eğer öyleyse gerekirse msnde açabilirim?

  • orixim  (07.12.11 00:41:07)
@freekara iltifat başlarda çok ettim teşekkür etti çok tatlısın dedi sürekli de edersem sıkıcı olmam mı ?

  • orixim  (07.12.11 00:43:13)
karşılıklı oynanıcak online oyunlar. basit soru cevap oyunları falan var. aaa bak şöyle bir site buldum diye itelersin. çizbakalim.com da ingilizce bölüm var keyifli bi aktivite olabilir.

  • racing2  (07.12.11 02:29:08)
ülkelerin durumundan bahsedin siyaset yapın ne bilim. iltifat et falan demişler ama yazılmış gibi olma bilmem kaç bin kilometre ötedeki kıza ne gerek var.

  • yuto  (07.12.11 02:52:52)
Al sana konuşacak konu; müzik, film, edebiyat, eski sevgililer, en komik anı, en kötü anı...

  • long live rock n roll  (07.12.11 03:48:32)
@long live rock n roll o konular hakkında da çok konuştuk:/

  • orixim  (07.12.11 12:45:33)
yenisini bul

  • cnonefb  (07.12.11 20:08:34)