diş beyazlatma?

bir zararı var mıdır? ya da doğal bir yöntem bulan bilen ?

ceviz kabuğu tabiki. hani daha agacta yeşilken o yeşil kabugu (ellerinde eldiven olması lazım ) alıp diş etine degdirmeden (bu önemli cünkü dişi beyazlatırken diş etini sarartıyor) dişlerine fırcalar gibi sür. gayet beyazlatıyor ustelık mine ye zarar vermeden.

  • dyg*dyg  (06.12.11 22:55:46)
sakın yapma üstteki dallama dalga geçmiş seninle, ceviz kabuğunun yeşili 3-4 ay geçmez vücuda değince, hatta milleti keklemek için yeşil ceviz verilip yemelerini isterler sonra o yeşil ren 2-3 ay çıkmaz

  • efrasiyab87  (06.12.11 23:04:58)
200 TL'ye kalıp yaptırmıştım ben dişçiye. kalıbın içine sıkmak için jelini de satıyorlar ama onu arkadaş aldı parasını da istemedi o yüzden fiyatı bilmiyorum. sanmıyorum pahalı olsun. istediğiniz zaman (altı ay içinde bir hafta mesela) takıyorsun gece yatarken. sabah çıkarıyorsun. 2-3 gece benim istediğim beyazlık için yeterli oluyor. isterseniz bir hafta da olur. bakarsınız aynadan işte, istediğiniz beyazlığa gelince takmazsınız, yıkayıp koyarsınız. bir zararını görmedim.

  • glosoli  (06.12.11 23:14:29 ~ 23:15:17)
yeşil cevizi ye demedik farkındaysan sür dedik üstelik dikkat etmesi gereken seyleri özellikle söyledim. çılgındünya sen bakma şu safın dediğine yeşil ceviz yedirmişler yemeye utanmadın madem yazma buraya rezil. hem yesen bile 2-3 ay cıkmaz olayı tamamen kurmaca. pehh

  • dyg*dyg  (06.12.11 23:17:36)
dyg*dyg'nin ilk cevabı %100 çalısıyor. korkmayınız sadece diş etine değdirmeden. tabi yazı beklemek lazım gelecek.

  • art vandaley  (06.12.11 23:43:28)