[]

Yazıcı önerebilir misiniz

Tarayıcı özelliği de olan sağlam bir yazıcı arıyoruz. Maksimum sayfa baskısı önemli kriter. Lazer değil mürekkepli olacak bir de. Aldığınız memnun kaldığınız/alıp memnun kalanını duyduğunuz veya bildiğiniz iyi bir model önerebilir misiniz?

~250 TL üst sınır~


 
brotherın herhangi bir modeli.


  • dunyatuhaf  (06.12.11 15:53:25) 
brother +1


  • kingleo  (06.12.11 15:59:58) 
önemli olan kartuşun sonradan sorunsuz doldurulabilmesi bence.


  • mgh  (06.12.11 16:10:49) 
ben canon kullanıyorum biraz uzun bir hazırlanma süreci yaşıyor çıktı alırken ama gayet memnunum. hp'den sonra özellikle ilaç gibi geldi.


  • nobody inc  (06.12.11 17:43:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.