kredi kartı

kredi kartı çıkarttıracağım. hangi bankayı tavsiye edersiniz? maaşın kaç katına kadar limitli kart çıkarabilirim? 2500 tl civarı limitli bir kart çıkarttırmak istiyorum.

genelde ilk seferde bin küsur veriyorlar. daha sonra harcamalara göre ve belgeli gelir beyanlarına göre arttrılıyor. world, axess iyidir.

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (06.12.11 09:36:04)
maaşını aldığın banka. diğerleri mutlaka para tırtıklayacaktır (gerçi çalıştığın yerin banka ile anlaşması yoksa maaş hesabın olan banka da tırtıklamak isteyecektir ama maaş hesabı da bir koz tabii). 5 katına kadar çıkabilirsin diye biliyorum ama en iyisi maaş hesabının en fazla 2 katı. sonra kredi yüklenip te yana yakıla borç aramak zorunda kalma.

  • tururo  (06.12.11 09:41:14)
taksitli kullanım için soruyorsanız bonus,world,finans,axess,maximum diğerlerini boşverin en yaygını bu sıralamada bence.Limit gerekli ise ve vermezlerse benim gibi 1000 TL lik iki farklı bankaya ait kart çıkarın.

  • Abraxass  (06.12.11 10:23:47)
finans fix kart en iyisi bence,
sonra bonus
sonra world
not:bonus kullanmaktayım.
  • seyduna6687  (06.12.11 10:41:26)