1.Levent'e nasıl gidilir

Efendim, 1. Levent Nisbetiye Mahallesi'ne nasıl gidilir? Muhtemelen Havalimanı ya da Yenibosna tarafından gidicem ama İstanbul'u hiç bilmeyen birine tarif eder misiniz? Neye bineyim nerde ineyim?
--
sağolun varolun.

yenibosna'dan metrobüs'e binin. zincirlikuyu'da inin. zaten levent zincirlikuyu'ya çok yakın, ordan levent istikametine giden herhangi bir otobüse binebilirsiniz.

havalimanı'ndan da havataş servisleri ile taksim'e gelip, taksimden metro'ya binebilirsiniz. levent metro durağında inersiniz.
  • otonomo  (05.12.11 21:06:24 ~ 21:07:49)
havalimanından metroya binin, zeytinburnunda metrodan metrobüse aktarma yapın, metrobüsten zincirlikuyu durağında inin. merdivenlerden yukarı çıkacaksınız, levent tarafını gösteren yönden çıkın ve otobüs bekleyin, duraktan geçen tüm otobüsler levent'e gidiyor. nisbetiye mahallesini bilemiyorum ne yazık ki.

yenibosnadan gelecek olursanız da direkt metrobüsle zincirlikuyu durağında inin otobüsle levente geçin.
  • asq me  (05.12.11 21:12:07)
eğer arkadaşların dediği gibi metrobüsle geleceksen ki toplu taşıma için başka alternatif gözükmüyor zincirlikuyu'da inip sarıyer/levent tabelasından üstte çıkacaksın, yukarıdaki duraktanda 559C,43R,U2 gibi otobüslere bin 2. durak leventtir zaten 4. durak akmerkez...eğer nisbetiye diyorsan bu cadde hisarsüstüne kadar gider...ilk iki otobüs bu caddeyi boydan boya kullanır. otobüste çekinme sor birine seni aşağı atar ahanda burası deyu.

  • citanin ete doydugu an  (05.12.11 22:11:44 ~ 22:13:40)