[]

yeni ttnet tarifelerinden hangisi ?

bugün netlimitsiz tarifeye geçecektim ki o tarifeye alımı kapatmışlar, yeni bir sürü paket gelmiş ordakiler de pek bilgi sahibi değildi gerçi ama yine de buraya sorayım dedim. 1mbit tarifeden bıktım, herkes en az 10mbit internet kullanıyor, canımız çekiyor.

şimdi siteden tekrar baktım da tarifelere, ayırmışlar bölüm bölüm. adsl, süreli internet, ultranet falan filan..

bu ultranet neyin nesi ki?
bir de, bunlardan en hızlı, sınırsız, ama en makul/uygun fiyatlı olanı hangisi?

ha bir de azcık gariplik var fiyatlarda.
örneğin;

NETLİMİTSİZ Plus 8mbit'e kadar limitsiz 89 lira iken;
NETDİSK Hediyeli 16mbit'e kadar ULTRANET LİMİTSİZ 64 lira.

kesin bir ibnelik vardır modundayım şu an.

anlayan varsa beri gelsin.

link: www.ttnet.com.tr

@Pukay, kotalı olanlar bana göre değil sürekli hd film indirme çabasındayım.
@entrapmen, bu linktekiler biraz daha farklı sanki ordakilerden? bunlar yeni galiba.

 
(bkz: #21430392)

edit: mantik ayni, oradan ne oldugunu cikarabilirsiniz.

ultranet gibi kavramlar kafa karistirmak icin varlar. aciklama ve detay kisimlarindaki birkac satiri okumaniz onlari anlamaniz icin yeterli.
  • entrapmen  (05.12.11 18:53:57 ~ 06.12.11 00:47:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.