Korkmalı mıyım? - Gözlerle ilgili bir soru

Merhaba, dün lenslerimi çıkardıktan sonra sağ gözümle gördüğüm görüntünün sol gözümle gördüğüm görüntüden bariz bir biçimde daha karanlık olduğunu farkettim. Şu an tam olarak emin olamıyorum, ama sanırım hala aynı durum söz konusu. Miyopum ve astigmat başlangıcı da varmış sanırım ama doktor astigmat için henüz bir şey kullanmana gerek yok demişti, lens kullanıyorum. Ne ki bu kör mü oluyorum?

kesinlikle normal bir durum olduğunu sanmıyorum. 8-9 yıl lens kullandım başıma böyle bir şey gelmedi benim açıkçası. yarın acilen bir doktora gidin de ciddi bir durum söz konusuysa (ki umarım değildir) halledilsin. geçmiş olsun.

  • sukrug yu geayz eym gogin hogym  (04.12.11 10:58:05)
12 yıldır lens kullanıyorum böyle birşey yaşamadım. beyin'le ilgili bir problem gibi görünüyor. ama sen yine de önce göz sonra gerek duyarsan nöroloji'ye görün.

  • kocayusuf  (04.12.11 11:23:27 ~ 11:24:05)
evhamlı biriysen muhtemelen sana öyle gelmiştir. doktora gitmekte fayda var tabi.

  • cilgin fantezilerin adami  (04.12.11 11:27:53)
bende retinal migren var, baş ağrım tutunca sağ gözüm neredeyse kör oluyor. demem o ki, nörolojik bir sorun olabilir ama paniğe kapılmanıza da gerek yok. doktora gidin.

  • boo ya moon  (04.12.11 14:46:41)