[]

Sekmeleri kaydetmek?

Bi konuyu araştırırken olay büyüdü genişledi şimdi opera'da onbeşe yakın sekme var açık halde. Hepsine ihtiyacım var ama sonra devam edicem. Şimdi kapamam lazım bilgisayarı.

Ctrl+Alt+Del'den İşlem Sonlandırınca, bi sonraki açışta oturumu kurtar çıkıyor ama güvenilir değil. hepsine sırayla Ctrl+D yapıp Sık Kullanılanlara mı eklemem lazım? Tümden böylecene save edemiyor mu?


 
hocam bütün url leri not defterine kaydet?


  • dampire  (03.12.11 23:10:44) 
ben firefox kullanıyorum.benim yöntem şu şekilde:yer imlerinin olduğu yere bir dizin oluşturuyorum(klasör yani) İşime yarayan sekmeleri adres çubuğundaki site işaretinden tutup o dizine atıyorum tek tek(sürüklüyorum).Dizine sağ tık sekmelerde aç deyijce hepsini sekmelerde açıyor tekrar


  • Abraxass  (03.12.11 23:13:28) 
firefox'ta "bookmark all tabs" diye bir seçenek var, belki opera'da da vardır. tablerin dizildiği çubukta herhangi bir tab başlığına sağ tıkladığında çıkıyor.


  • in memory of botvinnik  (03.12.11 23:14:43) 
normal sartlar altinda opera kaldiginiz yerden devam eder zaten, extra birsey yapmaniza gerek yok. bir sekilde ayalari degistirdiyseniz; ayarlar>tercihler>baslangic yolunu takip edip en son kaldigim yerden devam et secenegini secin.


  • opteron  (03.12.11 23:17:44) 
sık kullanılanlar bunun için biçilmiş kaftan bence. ödev için araştırma yaptığım sitelerden beğendiklerimi ekliyorum mesela ben, işim bitince de siliyorum gidiyor.


  • devilred  (03.12.11 23:20:11) 
tabs and windows > sessions > save this session


  • dunyanin en gereksiz adami  (03.12.11 23:39:37 ~ 02.06.14 17:27:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.