mutlu musunuz?

soru sizde gizli.

Bazen sonuna kadar evet bazen sonuna kadar hayır.

  • aerith  (02.12.11 21:17:30)
Bu soruyu koordinatsız duyduğum zaman sinirli oluyorum :D

  • andrey bolkonski  (02.12.11 21:19:17 ~ 21:20:58)
ne bir sağlık sorunum var,ne bir maddi sorunum var,ne aşk acısı çekiyorum.ama mutlu değilim neden bilmiyorum.

  • qweqwe  (02.12.11 21:20:03)
ayrıntılara çok takılıyorum, çok düşünüyorum yani değilim ve de olamam.

  • g7mor  (02.12.11 21:20:21)
iç güveysinden halliceyim valla.

  • damla cikolata  (02.12.11 21:21:06)
halime şükrediyorum.

  • african rain  (02.12.11 21:23:49)
Bu hayatta mutlu olmak diye bir şey yok anlık aldanmalar var mutlu olduğunu sanmak var ama bunlar anlık gerisi hayatın gerçeğinin getirdiği sürekli olan mutsuzluk yaşamak=mutsuzluktur...

  • zekicalik  (02.12.11 21:30:19 ~ 21:30:39)
cıkolata yedıgımde hep mutluyum

  • cmr_sa  (02.12.11 21:36:23)
piç güveysinden halliceyim

  • technicalte  (02.12.11 21:43:55)
bazen mutlu oluyorum, sonra mutlu olduğum neden beni mutsuz ediyor. sonra yine mutlu oluyorum aynı nedenden, sonra yine mutsuz oluyorum ama birgün tamamen mutsuz olacağıma eminim malesef bu da mutsuz ediyor

  • mentuhotep  (02.12.11 21:44:28)
çok mutluyum

  • cnonefb  (02.12.11 22:17:55)
nah mutluyum amk

  • blackmail  (02.12.11 23:00:23)
mutluluğu sürekli içinde olmam gereken ama olamadığım bir ruh hali gibi görmedikçe mutluyum.

  • 9kuyruklukedi  (03.12.11 01:02:46)
mutsuzum. sağlık ve para sorunum yok ama doğru dürüst iki kelime laf edecek adam yok etrafımda. arkadaşlarım var ama hep geyik hep geyik...

bi de cumartesileri çalışıyorum. ondan olabilir.
  • merhum  (03.12.11 07:49:25)
@Zekicalik Yasamak mutsuzluk degildir. Hayattaysan mutluluk budur. En azindan yasaminin bitecegini ogrenip kiymetini bilmek baska bisey.

Mutlu olmak icin birine biseye ihtiyac duymayin. Mutlu olmak icin sevdigin kisinin sana gelmesini, okulu kazanmayi, gerizekali sisteme ayak uyduran super paralar kazanan biri olmayi beklemeyin. Mutluluga bahane aramaya gerek yok kendini mutlu olmaya ada iste cok mu zor hayir degil. Ama tabi bunu hayata gecirmek zor olan. Bi yerde tikansa da genele yaydiginda ise yarar. Deneyimlerimden ve yasadigim, zar zor atlatabildigim ciddi saglik sorunuma dayanarak soyluyorum ki, manyaklasmayin mutlu olun iste hayattasiniz.
  • chimera9  (03.12.11 14:17:34)
burdaki bütün cevaplara ithafen söylemek istiyorum. Fransız filosof Blaise Pascal'ın dediği gibi
"İnsanın tüm mutsuzluğu bir tek şeyden kaynaklanır; sessizce odasında kalmayı başaramamasından."

  • clones  (03.12.11 15:20:43)