[]

pegasus seyahat sigortası

pegasustan yurtdışı uçak bileti alırken çıkan "seyahat sigortası" seçeneği, schnegen için falan zorunlu olan yurtdışı seyahat sigortası ile aynı şey mi demek yoksa fasaryadan bişey mi???
 
bildiğim kadarıyla o uçak düşerse diye sigortalıyor seni. şengen ile alakası yok.


  • zenlaid  (02.12.11 09:16:10) 
  • alan shearer  (02.12.11 10:15:31) 
schengen için istenen sağlık sigortasıdır. pgs nin yaptığı uçakta olabilecek şeyler için.


  • zenc  (02.12.11 10:20:18) 
fasaryadan bişey; hemen her düşük maliyetli havayolu bunu yapıyor. fasarya olmasa bile aynısını dışarıda yarı fiyatından daha ucuza alabilirsiniz. seçmeyin.


  • 386 dx  (02.12.11 10:40:53 ~ 10:41:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.