[]

haydi çocuklar tatile part 2

aile meclisi karar verdi: güney avrupaya gidiliyor. (git: 334874)

şimdi sorun güzergahı ve günü belirlemek. easyjet sağolsun istanbul-basel 25-30 euroya bilet var. basele gidip oradan paris-barcelona-roma-venedik rotasını belirlemek. toplam 9 günümüz var. (ocak sonu-şubat başı)

* nerede kaç gün geçirelim?
* en mantıklı rota nasıl çizilir bu şehirler arasında?
* bu şehirler dışında -fazla gün ve paramızı yemeden- mutlaka görmelisin dediğiniz yerler var mı?
* iniş şehrimiz Basel olacak mecburen. İsviçre schengeni kabul ediyor ama ilk iniş orası olacağından, ayrıca İsviçre vizesine gerek var mı?
* Easyjet ile Basel-istnabul geri dönüşe alternatif olarak, diğer şehirlerden aynı fiyata veya daha iyisi daha ucuza başka bi alternatifimiz var mı? ryanair gibi mesela ama, maalesef ryanair istanbula gelmiyor.

 
bence parkuru çok uzatmayın. road trip eğlencelidir de tüm tatiliniz arabada geçsin de istemezsiniz. isviçte + paris + ispanya + italya çok fazla 9 gün için. şehirlere de yazık olur. 9 gün için bence fransa + isviçre, slovenya + italya, ispanya + portekiz gibi alternatifler daha uygun.


  • desdinova  (01.12.11 17:44:36 ~ 17:52:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.