imdb'de çok düşük puan aldığı halde çok beğendiğiniz filmler

var mıdır, 5'ten düşük puanlı olanlardan seçiniz. bu film 5'ten düşük olamaz dediğiniz filmler..

tam olarak sorunun cevabi sayilmaz ancak ben vakt-i zamaninda imdb bottom 50`deki filmlerden bulabildiklerimi indirmis ve izlemistim. hepsi cok berbatti.

  • co2s2  (12.07.08 11:01:09)
The Grudge 2
bir korku filmi olarak çok başarılı buldum altıma sıçtım izlerken neden 4.6 anlamadım

  • merope  (12.07.08 11:14:18)
co2s2, ben de oradan bir gizli hazine bulur muyuz diye şeyediyorum, dediğine rağmen ümitliyim halen :)

  • nihilanth  (12.07.08 12:22:18)
No Retreat, No Surrender 4.5
bu film beni acayip etkilemisti o yaslarimda.

bu film 6'dan dusuk olamaz dedigim ise The Saint 5.8
  • sethi  (12.07.08 13:30:15)
An American Werewolf in Paris - 4.8
cocukluk/genclik doneminde izledigim icin cok seviyor olabilirim ama hala izledigimde ayni zevki aliyorum.

  • turkish tekila  (12.07.08 16:06:46)
bottom 250'nin çoğuna sahibim ve şunu söyleyebilirim; the astro zombies adlı filme bence haksızlık yapılmış. gayet kült ve fantastik bir film.

eheh tankla dev robot dövüşüyor bir sahnede. tank plastik olduğu için ateş falan etmiyor, ite ite bayırdan düşürüyor robotu :)
  • deckard  (12.07.08 19:14:16)
Şunları beğendim ben:

unstoppable:
us.imdb.com

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid:
us.imdb.com
  • ermanen  (12.07.08 21:55:40)
nihilanth, ben de aynen bu düşünce ile acaba gizli bir hazine çıkar mı diye baktım ancak benim izlediklerim böyle 4-5 almış filmler değildi. en iyisi 2.4 almış.

ayrıca bir tane film bulabilmek için o kadar film izlediğime gerçekten çok üzüldüm sonra. bulamadım işin kötüsü. saçma sapan bir dolu film izlediğimle kaldım.

vakit kaybından başka bir şey değil..
  • co2s2  (17.07.08 11:45:41)