Annemi Ankara sağlıktan arayan kadın

Şimdi canlar bugün annemi biri arıyor ve ben Ankara sağlık'tan arıyorum dyor.Hastaların fazla ilaç kullanımını engellemek için Aydın bölgesini arıyorlarmış.Anneme hastalıklarını sormuş annem de şekeri olduğunu ve dizlerinde ağrı olduğunu söylemiş.Annem pek ayrıntılı anlatamadı işte ama bu kadın annemi kafalamış dizlik gönderecekmiş ücretini devlet karşılıyormuş biz sadece hani eczanelerde ödenen fark var ya onu ödeyecekmişiz o farkta 39 liracıkmış.Kadının dediğine göre ankara sağlık kızılay konur sokaktaymış.Ben konur da böyle bi yer görmedim.Ya siz? Sevgili anneciğimi gündüz vakti kafalamışlar mı yoksa herhangi bi gerçeklik payının olma ihtimali var mı?teşekkürler

kafalamamışlar ama sgk yı dolandırma yöntemi :S

annem topuk dikeni sorunundan doktora gitti ayak tabanına slikon verdi doktor medicalden alınması gerektiğini sgk nın belli miktarı karşıladığını soylemiş 40 tl verip 15 tl sını geri almış sonra :) internetten baktım 20 tl ya en kalite slikon tabanlar var . almayanı dövüolar
  • benvaryaben1  (29.11.11 17:34:05)
15 liralık dizlik 39 lira ? dolandırıcılık teması sezdim.

www.eksisozluk.com
  • zirvelerin ozgurlugu  (29.11.11 17:57:41 ~ 17:58:58)