Vatan Bilgisayar Ses Kartı

Vatan Bilgisayardan şu ürünü aldım www.vatanbilgisayar.com

Lakin Vatandan bana gelen kutu şu oldu; onecresourcesltd.com

içindeki ürün de şu

us.store.creative.com

aynı ürün olduğuna emin olamadım bu sebeple henüz kutusunu açıp bakmadım. Siz ne dersiniz sayın duyuru sakinleri? Doğru ürün müdür bu?

aynı ürün..
kutusunun fotoğrafı bile var vatan'da, bir fark göremedim ben fiyattan başka..

  • hayal bilgisi  (29.11.11 11:47:11)
Benim gördüğüm farkı söyleyeyim o zaman; Vatan Bilgisayarın sitesindeki ürün xtreme fidelity etiketli bana gelen ürün Thx TruStudio etiketli? mesela.

  • Jazz  (29.11.11 11:55:16)
sadece fotoğraflardan kesin bir şey diyemem ama sizin aldığınız (pardon yani size gönderilmiş olan) daha iyi özellikleri var görünüyor. thx sertifikası iyi bir şey. sizin almak istediğinizde thx yok. bu tür kıyaslamaları özellikler kartından yapmak en doğru olur (kutu üstü de olur. ama yan tarafındaki liste iş görür. ön taraf zaman zaman değişebilir şirketin vurgulamak istediği "şey"e göre. ayrıca üretim zamanları bile kutunun ön yüzünü değişmesine neden olabiliyor.

  • ben smyrna  (29.11.11 12:02:48)