Ankara'da iphone??

iphone 3g'yi bekledim, ilk tercihim tabii ki yurtdışından 3g getirtmeye çalışmak olacak ama eğer bir terslik olursa da Türkiye'den 1st gen iphone almayı düşünüyorum.
Ankara'dan almam gerekebilir.. Ankara'da nere(ler)de bulabilirim?? Sıfır ya da ikinci el; her türlü bilgiye ve öneriye açığım. Bilginiz varsa piyasası hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
Okuma ve cevap yazma zahmetinde bulunan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım..

Macrom Bilgisayar

Cinnah Caddesi Ahenk Sok 7/B

Kanada buyukelciligi ile Liman Restoranin koselerini tuttugu sokak. Telefonunu hatirlamayamadim ama google'dan falan bulunur herhalde. Bir sorun ellerinde olabilir.
  • arche  (11.07.08 03:52:45)
bi yer daha buldum sanırım 8-s

www.iphoneburada.com

yine de hala farklı bilgi ve önerilere açığım..

edit: oha! bayağı da kazıkmış lan!.. 8-|
www.iphoneburada.com
  • mortanius  (11.07.08 04:21:16 ~ 04:23:36)
yeni nesil olani 199$ diye biliyorum. bu nasil fiyat boyle? usa'dan falan getirtmeye calis bence. ya da online al.

  • esreverdaer  (11.07.08 16:34:23)
Yeni nesilin ABD fiyati sozlesmeli fiyat. 2 senelik sozlesme imzalamak lazim AT&T ile.

  • arche  (11.07.08 17:54:44)