windows xp sorusu

kankalar simdi gecen hafta format attim. format attigim cd cok saglamdir korsan falan degil yani) cok enteresandir ki bilgisayari kapatip actiktan sonra bi siteye girecegim zaman her seferinde sifre giriyorum?!
mesela facebook'a giricem iki saat facebook.com yazmak zorundayim. eskiden fa.. yazinca cikardi simdi cikmiyor. ie8 kullaniyorum digerlerine aliskin degilim ie7 varken cillop gibi sorunsuzdu simdi her seferinde bana bastan sona siteyi yazdirtiyo yahu. onu gectim baslat calistir'dan atiyorum cmd yazdim restart cektim hoop her seyi unutuyo alet. sozluk sayfasini kapatim 10 dakka sonra girince sifre kullanici adi istiyo. bak simdi "tsshutdn 3600" komutuyla kapatiyodum aleti dun gece yaptim simdi sifirlanmis gene calistir kutusu. hem tarayicida bi bokluk var hem de aletin kendi ayarlarinda bi seyler yaptim sanirim. bu salak makineye ne yapmis olabilirim de boyle unutkan oldu yahu? bi siteye girmek eziyet valla hem sitenin tum adini yazmak gerekiyo hem de sifre kullanici adi tekrar tekrar...

kurdugun programlarda bir sikinti var mi yoksa sadece browserla mi ilgili? oyleyse gec firefox'a kurtul derim moruk.

ha yok programlar da gidiyor diyorsan su net kafelere kurulan bi program vardi her acilista sifirliyodu alet kendini. oyle bir sey yapmis olmayasin?
  • astaroth  (29.11.11 10:41:46)
yok abi yaa eminim. her zamanki formatimi attim ama bi ayari falan kurcaladik heralde. restore defaults yaptim explorer'da ama o da bi ise yaramadi... restart amama gerek kalmiyo sayfayi kapatip acinca yine unutuyo. thepiratebay diye tek tek yazmak gerekiyo deliricem

  • maresalx  (29.11.11 10:50:05)