VPS de Torrent ve Upload Ama Nasıl?

Arkadaşlar film sitesi gibi bir şey yapmak istiyoruz. Tam olarak açıklayama bilirim ama torrent ile download yapıp bunu da video siteleri ve özellikle facebooka upload edip sitemize çekicez. Anlatırken iyi hoşta bunun için izlenmesi gereken yol nedir Vps kullanılmalı deniyor başka bir yerde vps de torrent kullandırtmaz host firması diyor başka biri dedicated lazım diyor gunde 15-20 gb download/upload olucak şekilde ne yapsam en düşük maliyetle nasıl etsem. Bilen birileri elbet vardır yardım ederse sevinirim bayılırım coşarım.Sevgiler saygılar.

www.damnvps.com

Al şurdan bi tane kullan, vps kullandırtmaz diye bir şey yok, abuse etmediğin sürece ses etmezler. Ki kaç yıldır şu işin içindeyim ayda 10 tb upload yaptığımızda oldu, hiç de ses ettiklerini görmedim başka hostlarda.

Facebooka upload etmek pek mantıklı değil bana sorarsan, bu iş için değil çünkü.

Dedicated diyenlere yuh diyorum, 15-20 gb upload için dedicated server mi kiralanırmış.

Ben yukardaki hosttan aldım bi tane emule var, arada bi torrent açıyorum, youtube'a bi sürü bişeyler yüklüyorum 2-3 saatlik üstünde oyun sunucusu ve forumu var.

Yalnız o dediğiniz işi yapan bi site var zaten.

www.divxbase.com
  • saiko  (28.11.11 23:06:53)
r10 da dolanan merdivenaltı hostingcilerinden al. ben vps de torrent çalıştırıp kullanıyordum. sunucuya transmission, kendi bilgisayarına transmission remote kuruyorsun, gayet de güzel oluyor.

  • fatalstorm  (29.11.11 11:36:56)