Ürün iade hakkında

Vatan bilgisayardan bir kablosuz adsl modem aldım, çekim gücü yetersiz geldi, evde nereye koyarsam koyayım laptopların biri iyi çekmiyor. bugün aldım henüz ürünü ve iade etmek istiyorum. Ne diyerek yapabilirim bunu? kullanmama şartıyla 15 gün içinde iade hakkı var diyor sitesinde, kullanıldığını anlarlar mı? kutunun açıldığı belli olur, aynı kutulamayı yapamam muhtemelen.

internetten aldıysan 15 gün içinde mazeretsiz iade edebilirsin ama mağazadan aldıysan bu durumda emin değilim. Teknosa da paket açıldığı için %15 kesinti gibi bişey yapıyorlardı bi ara. vatanı bilmiyorum. ama şansınızı deneyin. en azından iade değil de başka bir modelle değiştirmek istiyorum deyin. ya da anten vs takılabiliyorsa daha büyük bir anten alın.

  • sttc  (27.11.11 21:42:59)
aynı ürünle değiştirebilirler fakat biraz uğraştırırlar. biraz gürültü çıkarırsan başka ürünle bile değiştirebilirsin.

  • trakyali gulyabani  (27.11.11 21:45:15)
modem kutusunda sinyal alanı belirtilmiştir. onun gerçeği yansıtmadığını söyleyerek iade edebilirsin.

  • sormaya geldim  (27.11.11 22:12:10)
kutuda 100 metre diyor da, 3.metrede dahi 3/5 çekiyor olabilir, ne kadar çekeceğiyle ilgili bir bilgi vermiyor sonuçta. Hiç çekmeme gibi bir derdim yok, ama koyabileceğim heryerde 3 çubuğu geçmedi, hatta resim ekledim ilk posta, o konumda 2 çubuk çekti. normal mi ki?

  • copadam  (27.11.11 22:17:52)
seve seve karşılığında indirim çeki verirler, ama paranızı tamamen geri almak için uğraşmanız gerekir.

içindeki poşetleri yırtmadıysan paketle, eğer kapağı düzgün kapanırsa sorun yok, kutunun içerik dizilimini kimse ezbere bilmez. Öyle dene, eğer adamlar çakozlarsa vazgeçtim ben de, başka mağazadan bu sefer şikayetini belirterek söyle durumu.

Araya duvar girmesi muhtemelen işi bozuyor, o 100 metre açık hava içindir ama 100 metre de çok abartı bi rakam
  • bonjurkes  (27.11.11 22:25:17)