kısa sigara

normal kısa sigaradan daha kısa sigarası olan markalar nelerdir?

iran sigarası var ama markasını bilemedim şimdi.

  • spirit crusher  (27.11.11 16:01:34)
sigaaların filtresizleri vardı mesela kısa camel'ın filtresizi vardı.
(bkz: http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=filtresiz+camel)

  • cnzdmr  (27.11.11 16:24:32)
  • zozjotejmnk  (27.11.11 16:49:03)
516 mıydı samsunun o da kısadır.

  • kediebesi  (27.11.11 17:11:53)
bunlar hep ağır sigaralar ama..
hem çok kısa hem de winston light marlboro light gibi olan yok mu?

  • partizan  (27.11.11 17:18:58)
yok hocam. bi zaman marlboro "intense" isminde oldukça ağır ve tıknaz bir sigara yapmıştı, kapı önü içicisi plaza çalışanlarına yönelik. daha sonra sanıyorum yasaklandı ya da piyasadan çekildi. buna benzer başka bir ürün benim bildiğim son 15 yılda olmadı, olacağını da sanmam. sakın ola kısa diye filtresize yönelmeyin, daha kallavi katrana boğulursunuz. şu an için (bence) en makul seçenek monte carlo'nun yeni çıkardığı normalden biraz daha ince olan paketler. öyle ipince olanlardan değil, rocket kadar falan, içimi de güzel, fiyatı da, gideri var.

  • cifadam  (27.11.11 17:34:59)