Otomobil için MP3 player?

Merhabalar,

1974 model vosvosumda mp3 dinleyebilmek için mp3 çalarlı ses sistemine ihtiyacım var. Ya da USB bellek üzerinden aktarmak istiyorum. Bu mümkün müdür?

FM Transmitter denilen zimbirtilar var, arabanin cakmagina takiyorsun kendisi FM yayini yapiyor sen de arabanin radyosunu bu frekansa ayarlayip radyo dinler gibi dinliyorsun.

Bir kac modeli var, kimisinin kendi hafizasi var kimisine SD kart takiyorsun, kimisine USB'den flash bellek takiyorsun, kimisinin de line in girisi var.

www.hepsiburada.com
  • crown  (27.11.11 09:54:13)
rm: Kaset çalar yok, sadece radyo var.
crown: Vosvos'a uyar mı ki?

  • ornette  (27.11.11 10:05:17)
uyar mi dediginiz yaptigi sadece cakmakliktan elektrik cekmek. sonrasi radyodan o frekansi almak.

cok pahali aletler degil isinizi gorecektir. eski model renolarda kullananlari cok gordum.
  • entrapmen  (27.11.11 10:45:07)
ucuza usb bellek girişi olan teypler oluyor, onlardan al. aracın içinde çok sırıtır görüntü olarak ama...

  • kimlanbu  (27.11.11 10:58:10)
Arabanin cakmak girisi varsa ve radyosundan FM yayinlarini dinleyebiliyorsan uyar. Yalniz Istanbul gibi sehirlerde bos frekans bulmak sorun olabiliyor ama Istanbul'da olmadigina gore cok sorun olmayacaktir bu.

  • crown  (27.11.11 13:27:40)