norveçli balıkçıların elleri

sevgili norveçli balıkçılar,

ankara'da ikamet etmekteyim ve ayazdan ellerim mahvolmuş durumda.
aşırı derecede kuruyor ve çatlıyor ellerim maalesef.
ara sıra nivea nemlendirici kullanıyorum bazen günde iki kere sürüyorum falan.
hani günlük 2 litre de su içiyorum su dengesi de iyi vücudun.

ne yapmak gerekir sevgili dostlar parayı basıp neutrogena mı alayım yoksa vaseline falan mı kullanayım?

eczaneden nutraplus isimli kremi al.

  • girl in a coma  (26.11.11 23:34:18)
vazelinin asıl kullanım alanı budur. vazelin al. hem ucuz hem etkili.

  • cnzdmr  (26.11.11 23:37:33)
(bkz: #20945853) vazelin. ya da daha süper bir şey önereceğim, oriflame'in tender balm diye bir şeyi var, balmumu içeriyor, süper bir krem her yere sürülüyor. yalnız 10 lira ciarında bir fiyatı var galiba ben hep çevremden beleşe aldığım için daha satın almak nasip olmadı.

  • sanal hayvan  (26.11.11 23:40:25)
vazelin gerçekten etkili. yatmadan önce ellerinize bolca sürün nemlensin. dışarı çıkarken de eldiven takın. bazen el derisi hassas olabiliyor.

  • dessy  (26.11.11 23:41:31)
la roche posay markası lipikar xerand el kremi bu yoksa aynı markanın cicaplast baume kremini almanı öneririm. eczanede satılıyor.

  • bisikletci  (26.11.11 23:43:26)
Ankamall Watsons a gidiyorsun,orada sarışın,büyük popolu hoş bir hatun var ona gidip diyorsun ki benim ellerim çok kuruyor ve çatlıyor el kremi ne önerirsin? O sana yardımcı olur.

  • skywalkeremre  (26.11.11 23:54:27)