[]

soyguncu turksat ve uydunet'le nasıl başa çıkılır?

birkaç ay önce büyük bir hata edip uydunet internet ve kablo tv abonesi oldum. lanet olsun o güne hakkaten. dünyanın en yavaş interneti ve sık sık yayın kesilen tv kanallarıyla rezilliğin bini bi para. iki keredir arıza ve şikayet kaydı veriyorum. ne gelen ne giden var. en son az önce aradım tam 15 dk. hatta bekledikten sonra, 'ödenmemiş faturanız var, o yüzden arıza kaydı alsam da ilgilenilmez sizinle' gibi bi cevap aldım.
nasıl bir yöntemle mücadele edilir bunlarla sizce? 
bizdede türksat kablolu donup duruyodu adaptörünü fln çıkarıp takıyoduk vs internetini kullanmadım ama;sonra digitürk'e geçtik.


  • semson  (26.11.11 21:14:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.