iphone 4 jailbreak vb.tavsiye yardımlar aranıyor?

Öncelikle herkeze iyi geceler iphone4 aldım ve şuan hastanedeyim birazcık ameliyat oldumda önemli bişi değil(burun devitasyon ameliyatı)

neyse günler öncesinden almış olmama rağmen hastanede olduğum güne denk geldi telefonun elime geçmesi velhasıl arkadaşlar bu cihaza yapabileceklerimle ilgili hiç bi bilgiye sahip değilim sadece jailbreak muhabbetini duydum mazağadaki ürünlerinden ücretsiz faydalanmak için falan işte(ormanca)

şimdi bana aramızda bu telefonu jailbreak nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilirmisiniz(anneye anlatır gibi) şu şu uygulamayıda kesin yükle acaip güzel işinede yarar diyebileceğiniz başka uyguulamalarda olur

odadayım ve sıkılıyorum şöyle yattığım yerden oyun moyun uygulama falan oyalanıyım istiyorum evet aramaya inanmadadan size sordum farkındayım ilgilenen arkadaşlara çok tşk. saygılar

iclarified.com
aradığınız her şey burada. bu arada birazcık ameliyat nasıl olunuyor :))

  • deliverance  (26.11.11 20:58:35)
deliverance +1 link guzel,geçmiş olsun kanka umarım yakında duzelirsin :)

  • GibsonRules  (26.11.11 21:04:11)
sağolun dostlar birazcık ameliyat oldum çünkü araştırırken okuduğum yorumların hiç birini yaşamıyorum şuan çok rahat ne ağrı ne sızı nebir bulantı ne bir şişik ne bir morluk sadece içerideki tamponlardan dolayı burun delikleri birazcık şişik:) ameliyatta genel anestezi oldum odaya geldiğimde kendimdeydim sadece gözümü açamadım bi 10 dk. sonrasına kalktım üzerimi giyindim öyle takılıyorum sabahtan beri odanın içinde hastanede fır dönüyorum çok iyi gerçekten olacak arkadaşlara olduğum hastaneyi tavsiye edebilirim

  • kahkaha  (26.11.11 21:10:05 ~ 21:11:40)
#deliverance türkçe kaynak olursa çok bi şukela olurdu çok tşk. cevaplarınız için

  • kahkaha  (26.11.11 21:13:47)
öncelikle geçmiş olsun.

www.ikaynak.com
www.ingilizanahtari.com.

forumları araştır oralarda var. 15 dakikalık bir iş zaten jailbreak.
  • cumingsoon  (26.11.11 21:57:24)
tşk.ler #cumingsoon bakıyorum hemen verdiğin linklere

  • kahkaha  (26.11.11 22:09:41)