az önce oynanan manu newcastle maçına

üst veren ve kuponu tek bu orospu çocuğu maçtan yatan bilinci yerinde biri var mı burda? olm kafayı yicem allah binbir belamı versin ki ilaç falan önerin lann

üst değil de runiyi kadroda görüp 1 veren var a.q. manu

  • bisanthe  (26.11.11 18:08:15)
sakin ol hacı ben bi keresinde alt vermiştim maç 4-2 bitmişti.bi keresinde de 02 çş oynadım maç 1 bitmişti.hem de 1 öyle real madrid-sporting gijon maçı değil baya oranlar 2.1 2.4 falandı.ondan sonra iddaayı bırakışımı anlatayım.gerçi anlatcak bişey yok hikaye çok kısa.ödev yapar gibi her hafta iddaa oynuyodum.tam 7 hafta üst üste tek maçtan kupon yırtınca bıraktım.sakin ol ne olaylar dönüyo:)

  • error522  (26.11.11 18:09:01)
ulan daha bu sabah duş aldım halbuki of amına koyim ya

  • isimsiz uye  (26.11.11 18:11:27)
Peki ya peterborough united-middlesbrough maçına ne demeli? her hafta oynamam ama takip ederim bu peter'i, maçları hep 4-6 biter. bu hafta oynayalım dedik, hatta garanti olsun 4-6'yı boşver üst verelim dedik, 1-1 bitti amk. ve son maçımdı! sen git 8 maç yaz hepsi gelsin, en banko bildiğinden yat..

  • blackmail  (26.11.11 18:12:09)
ne kadar kaybettin ki ben daha dün malaga-pana maçı malagaya 1.5 handikap vermiş maç76-77 bitti panadan yattım 1.430 tl kaybettim ve hiç sallamadım.

  • funkyfun  (26.11.11 18:59:38)