[]

Frozen Throne D-Day Judgement

D-day Judgement'ı hatırlayan vardır muhakkak. Şimdi warcraft'ı frozen throne'u falan kurdum. Update'i de yaptım. v1.26'da şu an.

Gel gör ki Judgmenet day'ler çalışmıyormuş 1.24 ve sonrasına. Yoluna sokan bi işlem yok mudur oynayamıyor muyuz judgement'ları?

Bir de şurada adam rday demiş anlamadım.
www.ddayworld.com

 
warcraft version switcher lar olacak tek tuşla 1.24 e tek tuşla da 1.26 ya dönebileceğin bi araştır derim..


  • 1njected  (25.11.11 22:35:37) 
hatırlanmaz mı...

version switcher içine versiyon zip doyalarını yerleştirirsen istediğin versiyona çevirebiliyorsun oyunu.
  • the piano has been drinking  (25.11.11 22:38:09) 
onlar çalışmıyor ama dday extreme mi ne vardı onlar sorunsuz çalışıyor.


  • phoera  (25.11.11 23:53:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.