tamamen duygusal

şimdi fakültede aynı sınıftan bir kız var. böyle nasıl anlatayım. diğer kızlardan farklı gelen bir yönü var. çok yakın geliyor gibi. sevgilim olmasını isterim bu kişinin.

şimdi bu hoşlantı mıdır?

yani şöyle bir şey de var: lisede de kızın biri vardı. onu aklımdan bir dakika çıkaramıyordum. inanılmaz bir durumdu. yukarıda bahsettiğim, şimdiki kızda böyle her an aklımda durumu yok. sadece okula gidince aklıma geliyor :)

tekrar soruyorum: bu durumumun adı nedir? bu hoşlantıysa, lisedeki neydi?

kişiden kişiye değişir. her duygunun herkeste ortak bir adı yok. şu anki durum ,sadece ilgini çekmiş.

  • pelinn.  (25.11.11 19:09:28)
biriyle beraber olmaya başlamak için illa aşık olmana gerek yok. ilgini çekmiş, bişeyler yapın o da ilgiliyse, kendi kendine şekillenir zaten. belki aşka sevgiye döner, belki ilgini kaybedersin.

  • portnoi  (25.11.11 19:23:24)
hoşlantı. tanıdığın insana aşık olursun, tanımadığına olamazsın. tanımak derken baya yakından tanımak.

  • repins  (25.11.11 19:35:28)
hıı biraz karşık gibi aslında ama bence şuan ki bahsettiğin kızdan hoşlanıyosun kesinlikle aşk değil.Aşk sadece gördüğünde değil her an aklında olması,herşeyin onu hatırlatması insanın içini hem acıtan hem mutlu olmasını sağlayan ilginç bi dduygudur.

  • delimiyim evet yoo  (25.11.11 21:07:09)