sinemaları seansları gösteren bir web sitesi

arkadaşlar bu konuda ciddi bir sıkıntı çekiyorum. sinemaları seansları güncel olarak veren bi beyazperde.com sitesi var o da işi iyice bozdu yok bölge seç yok haritada bir yer seç yok aklından bi sayı tut falan. reklamları da cabası. bilhassa cepten bağlandığımda satırlarda da bir çok hata görünüyor.

şimdi sorum şu sinema salonlarında hangi seanslarda hangi filmlerin oynadığını güncel olarak görüntüleyebileceğim bir site var mı?

bunun yanında haftaya cuma hangi filmlerin geleceğini falan da gösterse güzel olur.

sinemalar.com
www.gencsinema.com
ve daha onlarcasi.

yetmezse mybilet.com

cep telefonu icin;
ios; intersinema (baska da var ama en eli yuzu duzgun olan bu)
android: sinemalar (ustune yok gibi bir sey, mybilet'in uygulamasi da iyi)
  • entrapmen  (25.11.11 10:25:31 ~ 10:27:00)
mybilet.com ?

  • lewoxl  (25.11.11 10:27:50)
intersinema.com

  • el magico  (25.11.11 10:33:21)
android telefon kullanıyorsanız "sinemalarda bu hafta" aplikasyonu olağanüstü başarılı, market'ten temin edilebilir, ücretsiz

  • cifadam  (25.11.11 10:42:57)
  • arig  (25.11.11 10:55:10)
sinemaseans.com, ben çok memnunum.

  • kompos  (25.11.11 10:59:34)
bence de mybilet en mantıklısı. sonuçta bilet satılan yer ve hata olma ihtimali yok. artı olarak dolu olup olmadığını da görebiliyorsun salonların. tabi her salonun olmaması eksisi.

  • lord andurien  (25.11.11 11:26:20)